Станом на 09.11.2020 року в закладі вільних місць немає

Сьогодні 09.10.2019року в  #ЗОІППО відбувся грандіозний захід - призначений до Дня Дошкілля! В рамках заходу відбулося нагородження переможців обласного фестивалю-виставки фотомистецтва для закладів дошкільної освіти "Україна - рідний край", де наш педагог Халаїм Вікторія Федорівна зайняла ІІІ місце з роботою "Друзі назавжди" Також були проведені цікаві майстер-класи для освітян.

Феєрично, неймовірно та нетрадиційно відбувся осінній гараж сейл в нашому ДНЗ.

Завдяки благодійній акції було зібрано 6 коробок з іграшками та солодощами для  дітей з інвалідністю м. Вільнянськ Запорізької області. За усмішкою дітей, можна зробити висновок, що ми зробили добру справу.

В закладі 1 червня 2020 відбулося свято до Дня захисту дитини

ПАРТНЕРСЬКІ ВЗАЄНИМИ З БАТЬКАМИ ВИХОВАНЦІВ ВАЖЛИВА СКЛАДОВА У ФУНКЦІОНУВАННІ ДИТЯЧОГО САДКА. Є ТАКІ ПИТАННЯ ДЕ, БЕЗ ВАЖКОЇ ТЕХНІКИ НІЯК.....ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ ТА  ДОПОМОГУ