Станом на 01.12.2021 року в закладі вільних місць немає

ВАКАНСІЇ

станом 01.12.2021

в закладі  вільних вакансій немає

ДАТА НАСТУПНИХ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ

травень 2022року

Телефон: (096)6528649

Почта: slavutichdnz210@ukr.net

На цій сторінці Ви зможете зазирнути до групових приміщень закладу та розглянути територію закладу

Нормативно-правова база за якою здійснюється освітній процес а закладі

Фото звіт заходів, які проходять в закладі

Матеріальна база

Програми

Фото галерея

Директор закладу дошкільнлї освіти.  На посаді 7 років. Димпломатичний, відкритий керівник, керівник - новатор.

Вихователь-методист закладу,            Відповідальна, творча, креативна

Катерина Володимирівна Якимчук
Юлія Олексіївна Надтока
Наталія Вікторівна Радченко

Інструктор з фізичної культури, Постійно стоїть на варті здоров'язбереження вихованців

Оксана Степанівна Бондаренко

Заступник директора з господарчої частини

Вєлєва Тетяна Іванівна

Музичний керівник закладу.

Досвідчена, креативна, творча

Адміністрація закладу

Вас вітає

ЗДО № 210 "Славутич",

який розташований у двоповерховій будівлі, територія навколо ЗДО огорожена, пандус не встановлено. Загальна площа 1800 м2. Ліцензійний обсяг дітей станом на 01.11.2020р. складає 193 дітей, нормативна наповнюваність 210. У 2021-2022н.р. у закладі освіти функціонує  2 групи раннього віку та 9 груп дошкільного віку,музина та  спортивна зала, медичний блок, харчоблок та пральня.Усі приміщення відповідають санітарним та протипожежним вимогам.Усі групи мають окремо навчально-ігрову кімнату, спальню,туалетну кімнату, роздягальню. Групові кімнати, музична та спортивна зали наповнені необхідними меблями, ігровим та дидактичним обладнанням, літературою, інвентарем.

Національна дитяча гаряча лінія працює в режимі онлайн в будні дні з 12:00 до 20:00

короткий номер з мобільного 116 та 111 та 0800 500 225

РОБОТА ЗАКЛАДУ НА ЧАС КАРАНТИНУ регламентується з урахуванням Тимчасових рекомендацiй шодо органiзацiї протиепiдемiчних заходiв у закладах дошкiльної освiти на перiод карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVІD- l9) - gallery/заходи ЗДО.pdf .

Прийом дітей сдійснює мед.працівник закладу. На вході до території проводиться  початковий температурний скринінг. Дитину може супроводжувати лише 1 дорослий, який повинен бути у распвріторі або масці, яка закриває ніс та рот. Якщо під час скринінгу темпкратура тіла 37,2 і вище такі особи не допускаються в заклад.

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ВХІД ДО БУДІВЛІ ЗАКЛАДУ СУВОРО ЗАБОРОНЕНИЙ!

Звернутися до керівництва закладу можна у декілька способів: записатися на прийом за номером 061-270-64-09 або  написати на електоронну почту slavutichdnz210@ukr.net

Розроблено на  час карантину:

- комплекс медико-педагогічного контролю з урахуванням тимчасових рекомендацій - gallery/комплек МПЗ.pdf

- алгоритм дій у разі виявленні підозри на коронавірусну хворобу у дітей та працівників - gallery/алгоритм.pdf

Міністерство освіти і науки затвердило новий Державний стандарт дошкільної освіти, який має дозволити продовжити реформу дошкільної освіти з урахуванням наступності між дитячим садком та школою. Як зазначив міністр освіти Сегій Шкарлет, дошкільна освіта є невід’ємним складником та першим рівнем у системі освіти. «Затверджений стандарт забезпечить підвищення якості дошкільної освіти в Україні та приведення її до відповідності міжнародним стандартам. В основу документа покладено ідеї гуманістичної педагогіки, патріотичного та громадянського виховання та солідарної відповідальності держави, громади, родини, фахівців педагогічної освіти й інших професій, причетних до піклування, догляду та розвитку дітей дошкільного віку»

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОКУМЕНТ можна за посиланням - https://mon.gov.ua/storage/app/media/rizne/2021/12.01/Pro_novu_redaktsiyu%20Bazovoho%20komponenta%20doshkilnoyi%20osvity.pdf

Відповідальна особа за упередження жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення на 2021-2022 н.р., вихователь-методист Надтоку Ю.О. (особистий тел. 0933664415, пошта nadtoka9215@gmail.com)

наказ по ДНЗ №210 від 09.09.2021 №128р