Станом на 14.07.2021 року в закладі вільних місць немає

ВАКАНСІЇ

станом 14.07.2021

в закладі  вільних вакансій немає

УВАГА! Шановні батьки з 01.06.2021 починається прийом докумнтів за наступним графіком: понеділок-п'ятниця з 8:30 до 12:00та з 13:00 до 16:00 за попереднім телефонним записом тел.061-270-64-09.

При собі мати такі документи:  копія свідоцтва про народження дитини, довідка про стан здоров'я дитини від сімейного лікаря, карта щеплень. Якщо Вашадитини має пільги на позачергове зарахування, необхідно мати при собі копії та оригінал документів. Також мати при собі паспорт.  У зв'язку з карантином для написання заяв облаштоване спеціальне місце, яке обладнано згідно санітарно-епідеміологічних вимог. Батьки або особи, які їх замінють повинні бути в масках або рапіраторах, які закривають ніс та рот.

Переліком пільг на позачергове зарахування дітей до закладу. Щоб ознайомитися перейдість за посиланнямперелік пільг на зарахування.pdf

Перелік категорій дітей, що забезпечуються безоплатним  харчуванням у комунальних закладах освітиgallery/перелік пільг на харчування у 2021р..docx

В травні місяці для вас будуть організовані батьківські збори, на яких ви отримаєте всю неообхідну інфомацію щодо вступу дітей у садок.
 чекайте телефонного дзвінка.

До зустрічі!!!

ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
Згідно Положення про заклад дошкільної освіти (новою редакцією Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою КМУ від 12.03.2003 р. № 305, затвердженою Постановою КМ № 86 від 27.01.2021)
Зарахування дітей до державного (комунального) закладу дошкільної освіти здійснюється керівником такого закладу протягом календарного року на вільні місця у порядку черговості надходження заяв про зарахування. Заява про зарахування подається особисто одним із батьків або іншим законним представником дитини.
Прийом заяв про зарахування дітей до державного (комунального) закладу дошкільної освіти може організовуватися з використанням системи електронної реєстрації, запровадженої згідно з рішенням відповідного засновника державного (комунального) закладу дошкільної освіти.
До заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти додаються:
✅копія свідоцтва про народження дитини;
✅медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.
Для зарахування дитини з особливими освітніми потребами до державного (комунального) закладу дошкільної освіти та утворення інклюзивних груп до заяви про зарахування додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.
Для зарахування дитини з інвалідністю до заяви про зарахування додаються:
✅копія медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до 18 років, виданого ЛКК закладу охорони здоров’я, або копія посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”,
✅копія індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю.
Першочергово до державних (комунальних) закладів дошкільної освіти зараховуються діти, які:
✅проживають на території обслуговування державного (комунального) закладу дошкільної освіти,
✅є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту в такому закладі дошкільної освіти;
✅є дітьми працівників такого закладу дошкільної освіти;
✅належать до категорії дітей з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями;
✅належать до категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, патронатну сім’ю, а також усиновлених дітей;
✅перебувають у складних життєвих обставинах та на обліку в службах у справах дітей;
✅діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;
✅мають право на першочергове зарахування до закладів освіти відповідно до закону.
Під час подання заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти батьки або інший законний представник дитини повинен пред’явити оригінал документа, що підтверджує право на першочергове зарахування дитини.
Всі інші діти зараховуються на вільні місця у порядку подання заяв про зарахування.